پیش دبستان و دبستان دخترانه غیردولتی ایده آل پارسی اداره آموزش و پرورش استان فارس/شیراز

 

 

 

توسعه سواد خواندن

جشنواره فیلم رشد

نتیجه انتخابات انجمن اولیا و مربیان

جلسه مهر ماه

برنامه ی جلسات آموزش خانواده دوره ابتدایی

بزرگداشت روز آتش نشانی

دبستان وپیش دبستانی ایده آل پارسی در روز 7 مهرماه اقدام به برگزاری بزرگداشت سرخ پوشان ایثارگر، آتش نشانان غیور کرد. دراین مراسم که بصورت مجازی برای دختران عزیز ایده آل پارسی پخش گردید با یاد و خاطره شهدای آتش نشان و ادای احترام به مقام شامخ این عزیزان، اطفاء حریق و نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی آموزش داده شد تا ترس از شعله سرخ با صلاح علم به آرامش تبدیل گردد.

جشن قرآن

دبستان و پیش دبستانی ایده آل پارسی اقدام به برگزاری جشن آغازین آموزش قرآن پایه دوم در فضایی نورانی و زیبا نمود تا دختران عزیز ایده آل پارسی با کلام الله مجید انس بگیرند و دل و جان خویش را معطر به انوار قرآن کنند. در این جشن با شکوه، دانش آموزان سوره های کوچک قرآن تلاوت کردند، دهانشان را معطر به عطر صلوات کردند و قصه های قرآنی را در فضای مجازی و شبکه شاد با دوستانشان به اشتراک گذاشتند.
میز کارشان را با شکلات، شیرینی و گل تزیین کردند تا نور قرآن، دبستان و منازل خانواده ایده آل پارسی را در بر بگیرد و در آخر دعای سلامتی، توفیق خواندن و عمل به قرآن را جمع خوانی کردند.

جشن غنچه ها و شکوفه ها

مجتمع ایده آل پارسی در روز بازگشایی مدرسه ها، مورخ 99/6/15 با دعوت از گروه هنری خاله غنچه با هنرمندی سرکار خانم دوستی و هنرمندان کوچک گروه، با مجری گری جناب آقای چهره اقدام به برگزاری جشن غنچه ها و شکوفه ها در فضایی شاد و مفرح کرد تا دانش آموزان عزیزمان از فضای مجازی بتوانند لحظات شیرین بازگشایی مدرسه را به شیوه ای نو تجربه کنند. مدیریت مجتمع سرکارخانم کشاورز دعای سلامتی را بدرقه راه دختران عزیز ایده آل پارسی کردند و سرکار خانم جاماسبی، مدیر دبستان قوانین کلاس های مجازی را یادآور شدند تا زنگ آموزش به صدا در بیاید. مهمانان عزیزمان جناب آقای دکتر پروین و سرکار خانم طاهریان از اداره‌ کل آموزش و پرورش به همراهی جناب آقای مسعودی و سرکار خانم اکرمی جلسه تبادل نظر و هم اندیشی را با موسسین و مدیریت دبستان برگزار کردند تا جهشی در امر آموزش آغازگر باشیم و با حضور خویش جشن ما را رونق بخشیدند. هرچند نبود دختران عزیزمان سالن آمفی تئاتر مجتمع ایده آل پارسی را خالی از هیاهو کرده بود، اما پیام های دلگرم کننده شان انرژی مضاعف برای آغاز تعلیم و تربیت بخشید. به امید دیدار دانش آموزان عزیزمان در مجموعه ایده آل پارسی.

جشن غنچه ها

افتخارات و دستاوردهای دبستان

مشاهده مطالب قدیمی تر...