پیش دبستان و دبستان دخترانه غیردولتی ایده آل پارسی اداره آموزش و پرورش استان فارس/شیراز

 

 

 

ضدعفونی کردن روزانه مجتمع ایده آل پارسی و رعایت پروتکل های بهداشتی

تبریک ماه مبارک رمضان

پیش ثبت نام پیش دبستانی و دبستان ایده آل پارسی آغاز شد

نمایشگاه هویت ملی و نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان و همکاران

دبستان و پیش دبستانی ایده آل پارسی در راستای اهداف آموزشی و پرورشی اقدام به برگزاری نمایشگاهی از دست ساخته های دانش آموزان و همکاران کردند تا نماد کوچکی از آنچه در طی این مدت انجام گرفته در معرض دیدگان عزیزانمان قرار بگیرد.

جشن یاد ها و خاطره ها

دبستان و پیش دبستانی ایده آل پارسی در راستای تکریم مقام پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها و گرامیداشت روز مادر در فرخنده زاد روز بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) جشنی برگزارکردند که پدر بزرگ ها و مادر بزرگ های نازنین؛ حافظ خوانی، سعدی خوانی ، خاطره گویی و واسونک خوانی کردند و با حضور گرم و صمیمی مادران و پدران عزیز روزی خاطره انگیز را رقم زدند.

میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر

میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) و روز مادر بر شما مادران عزیز دبستان و پیش دبستانی ایده آل پارسی مبارک. آرزومندیم سلامت و تندرست باشید. دراین روز فرخنده دختران ایده آل پارسی به پاس قدر دانی شعر شادی خواندند و سرود مادر را زمزمه کردند تا شادی وصف نشدنیشان را این گونه تقدیم مادران سبز سرزمینشان کنند. مادرم دوستت دارم خداوند نگهدارت.

22 بهمن

دبستان و پیش دبستانی ایده آل پارسی در دهه مبارک فجر با اجرای برنامه های متنوع و شاد این ایام را با شکوه برگزار کرد. در روز 21 بهمن، دانش آموزان در سالن آمفی تئاتر فیلم سینمایی زیبایی را مشاهده کردند.

جلسه دیدار با اولیا

در یکی از روزهای بهمن ماه دبستان ایده آل پارسی با دعوت از اولیا فهیم و همراه خود نشستی صمیمانه را برگزار کرد و ضمن ارائه گزارش عملکرد چهار ماه اول سال تحصیلی به صورت تصویری در قالب پاورپوینت؛ مربیان پرتلاش ، خط و خلاقیت نیز گفتگویی گرم و صمیمانه با مادران همراه ایده آل پارسی داشتند. در پایان کارنامه نوبت اول به اولیا عزیز تحویل داده شد.

نمایشگاه خاطرات کودکی من

به مناسبت دهه فجر، دبستان و پیش دبستانی ایده آل پارسی جهت یادآوری لحظات شیرین کودکی، نمایشگاه خاطرات کودکی من را برگزار کرد تا شاهد لحظات به یادماندنی با مشاهده عکس های پر خاطره باشیم.

جلسه انجمن

در تاریخ 98/11/15 در دبستان و پیش دبستانی ایده آل پارسی با حضور اعضای محترم انجمن، مدیریت و معاونین جلسه برگزار گردید. ضمن بررسی پیشنهادات و انتقادات و پیگیری جلسات قبل، اقدامات انجام گرفته به سمع و نظر اعضای محترم رسید و جهت اجرایی شدن برنامه های آینده نظر خواهی و مشورت صورت گرفت. حضور گرم و صمیمانه اعضای انجمن مایه مسرت و دلگرمی کارکنان ایده آل پارسی است.

مشاهده مطالب قدیمی تر...